Навісне обладнання трансмісії велосипедів від компаній microSHIFT та L-Twoo.

Одним з найважливіших наборів компонентів обладнання велосипеда є елементи трансмісії - перемикачі швидкостей, провідні та ведені зірочки, передній та задній перемикач, ланцюг. Найвідомішими виробниками до 2019 року були бренди Shimano, SRAM та Campagnolo. Але впродовж останніх років стрімко зросла популярність тайванської компанії microSHIFT та азійської L-Twoo. Цей сплеск популярності пояснюється величезним дефіцитом компонентів, який виник з 2020 року - епідемія вірусу covid-19 призвела до підвищеного попиту на велосипеди та зруйнувала налагоджені схеми постачання великих виробників. Нові компанії, завдяки продуманому співвідношенню ціни та якості, стрімко зайняли більшу частину ринку велосипедних запчастин.

Бренд microSHIFT.

Компанія була заснована в Тайвані у 1999 році. В перші роки становлення спеціалізувалася на компонентах початкового рівня, досягнувши високої якості у цій ніші. Нині навісне обладнання microSHIFT знаходиться у відмінному співвідношенні ціни та якості.

Основні товари компанії:

1. Shifters "Шифтери" - пристрої, що дозволяють змінювати швидкості (передавальне відношення трансмісії). Поділяються на наступні категорії:

Drop Bar чи "дуали" - перемикачі для аеродинамічного керма "баран". Встановлюються на всі сучасні типи байків з таким кермом – шосейні, міські та гравійні. Дозволяють зручно спиратися на них під час руху, міняти кут посадки. Перемикання швидкостей та гальмування велосипеда здійснюється однією ручкою. Виробляються для всіх популярних трансмісійних формул - від 1х7, 3х7 до 2х11 із внутрішнім або зовнішнім підведенням троса;

Flat Bar – перемикачі на класичне кермо. Існує два типи. Перший - "монетки", зміна позиції перемикачів виконується важелем. Другий - "грипшифти", зміна позиції ручкою, що обертається; 

Bar End + Thumb - натяжіння троса та зміна положення перемикача здійснюється за допомогою повороту одного важеля;

Downtube – встановлюються переважно на шосейні моделі велосипедів на нижню трубу переднього трикутника рами.

IGH – шифтери всіх перелічених вище типів, призначені для планетарних задніх втулків.

2. Rear Derailleurs – задні перемикачі швидкостей. Мають стильний дизайн і тривалий термін служби. Є моделі для гірських, складаних та шосейних байків.

     

3. Front Derailleurs – передні перемикачі швидкостей, також поділяються на дві групи. Залежно від кількості провідних та ведених зірочок розроблено різний профіль рамки, що допомагає плавному та чіткому переходу ланцюга.

4. Cassettes – касети з набором ведених зірочок. Представлені широким модельним видом із максимально можливим діапазоном 11-48Т. За кількістю зірочок – від 7 до 11, є дуже легкі топові версії на алюмінієвому павуку.

      


Компанія microSHIFT на основі своєї продукції створила три набори (групсети) трансмісії, до якої входять шифтери, передній та задній перемикач, касета.

• Acolyte - 8-швидкісна трансмісія у 2-х варіантах, призначена для велосипедів початкового рівня. Широкий діапазон трансмісійного відношення та запатентована система SpringLock дозволяє комфортно кататися легкою перетнутою місцевістю, ґрунтовими та гравійними дорогами велосипедистам будь-якого рівня підготовки;

• Advent - 9-швидкісна трансмісія з діапазоном 11-42 або 11-46Т на касеті. Використовуються на велосипедах для аматорських змагань. Шифтери (перемикачі швидкостей) легко керуються лише великим пальцем руки, не послаблюючи хват керма, що дуже важливо при активному катанні. При необхідності тип шифтера можна змінити на будь-який інший, до якого ви звикли. Також існують набори з "дуалами" для керма "баран" шосейних та гравійних велосипедів.

• Advent X – 10-ти швидкісна трансмісія. Набір входить касета з діапазоном 11-48Т. Ви зможете стрімко розігнатися та підтримувати швидкість, подолати підйом практично будь-якої крутості. Як і в попередньому наборі трансмісії, є варіанти з шифтером, який керується одним пальцем або з "дуалами".

У разі купівлі елементів трансмісії окремо, інженери компанії зробили всі технічні характеристики повністю сумісні з компонентами бренду Shimano. Наприклад, ви можете купити до монеток Shimano будь-яку касету на відповідну кількість швидкостей і гарантовано переведення ланцюга буде відбувається швидко, чітко і плавно. Відповідність підгруп за кількістю провідних зірочок нижче.

Для гірських велосипедів:

• MEZZO – 7-9 швидкостей;

• MARVO – 9 швидкостей;

• XLE – 10-11 швидкостей;

• XCD – 11 швидкостей.

Для шосейних байків:

• R8, R9, R10 - відповідно на 8,9 та 10 швидкостей;

• CENTOS – на 10 та 11.

Бренд L-TWOO

Компанія була створена в Азії, місто Чжухай влітку 2013 року. Головна спеціалізація – виробництво якісних складових трансмісії велосипеда. Продукцію експортують до Європи, США та інших країн. За календарний рік виготовляється понад 12 мільйонів перемикачів передач, монеток, касет та інших елементів. У період з 2016 по 2021 рік компанія була визнана найкращим національним підприємством у цій сфері, виграла премію інновації країни та отримала першу премію науково-технічного прогресу Національної ради.

 

Існує три групи компонентів L-TWOO:

1. Група A-type – навісне обладнання для трансмісії гірських велосипедів. Підтримує усі сучасні стандарти технологій.

• А13, А12 та А11 – моделі флагманських задніх перемикачів. Призначаються для експлуатації у жорстких та екстремальних режимах велозмагань. Трансмісійна формула - одна провідна зірочка та від 11 до 13 відомих. Корпус перемикача виготовляється із вуглецевого волокна. Швидкості перемикаються точно та стрімко навіть під навантаженням, група А11 підтримує максимальний розмір зірочки 52Т;

• AX - різні набори компонентів для реалізації формули 1x13, 1x12, 1x11, 2x12, 2x11, 3x12 та 3x11. У набір входять шифтери (перемикачі передач), передній та задній перемикач;

• А9 – фіксований набір для 3х11. Усього 33 швидкості;

• А7 - набір для гірських та гравійних моделей. Існують варіанти 1x10, 2x10 та 3x10;

• А5 – набір для бюджетної лінійки гірських велосипедів. Варіанти 1x9, 2x9 та 3x9 - до 27 швидкостей;

• А3 - набір для велосипедів початкового класу - 2x8 та 3x8, відповідно 16 та 24 швидкості;

• А2 – фіксований набір для велосипедів початкового класу, які розраховані на 27 швидкостей (3х7);

• А1 – найпростіший та бюджетний варіант на 18 швидкостей (3х6).

2. Група R-type - обладнання для шосейних та гравійних велосипедів. У комплектацію наборів входять шифтери "дуали" (перемикачі швидкостей в одному блоці з ручкою гальма), які встановлюються на аеродинамічне кермо "баран", передні та задні перемикачі.

Група R-type, серія "R" - для шосейних велосипедів:

• RX – флагманська система з трансмісійною формулою 2х12 – 24 швидкості, виготовлена з вуглецевого волокна;

• R9 – формула 2х11 – 22 швидкості. Надійна, призначається для змагань та щоденних тренувань;

• R7 – формула 2х10 – 20 швидкостей. Легко обслуговується, просто налаштовується;

• R5 - бюджетний набір для спортсменів-початківців, формула 2х9 - 18 швидкостей;

• R3 – комплект для недорогих велосипедів початкового рівня. Формула 2х8 – 16 швидкостей;

• R2 – швидкісний набір для спортсменів. Формула 2х7 – 14 швидкостей.

Група R-type серія "GR" - набори для гравійних велосипедів.

• GR9 – підтримує касету з максимальною зірочкою 50Т. Дозволяє долати значний ухил пагорба. Трансмісійна формула 1х11;

• GR7 – також підтримує зірочку 50Т. Формула 1х10.

3. Група F-type - набір з передньої, задньої перекидки та перемикачів популярних велосипедів бюджетного класу - міських, дорожніх, складаних та туристичних.

• F7 – оптимально підібраний склад для формули 2х10;

• F5 - практичний та економний набір. Передній перемикач взятий із групсета шосейного байка, задній – гірського. Дозволяє м'яко та плавно змінювати передачі. Формула 2х9 – 18 швидкостей;

• F3 – доступний набір для формули 2х8 – 16 швидкостей;

• FW – набір з одного шифтера та заднього перемикача. Призначається для складаних велосипедів. Випускається для формул 1х3 та 1х5.

Магазин VELOPODIUM є авторизованим дилером велосипедів із трансмісією брендів microSHIFT та L-TWOO. Професійні менеджери проконсультують з будь-якого питання у зручний для вас час та підкажуть правильне рішення. Зв'язатися з нами дуже просто:

• зателефонувавши на будь-який контактний номер;

• зв'язавшись з оператором у чаті;

• написавши в telegram/viber або на електронну пошту.

Доставлення велосипеда в будь-яке місто України є абсолютно безплатно перевізником Нова Пошта.