Як же купити велосипед?! І не просто велосипед, а красивий і надійний, а головне, відповідний саме Вам.

Давайте розберемо яких видів вони бувають.

1. Гірські велосипеди.

Як правило 90% велорайдеров України їздять на гірських велосипедах (MTB) це стосується чоловіків і жінок. Чому? Гірський велосипед річ універсальна, його можна експлуатувати скрізь і по лісу і по хорошій дорозі, ці велосипеди як правило не жорсткі, комфортні за рахунок товстих шин (2.0-2.25) і амортизаційної вилки і з накатом у них все гаразд і посадка на цих велосипедах зручна, навантаження на хребет мінімальне, основне на плечі і руки.

2. Міські велосипеди

как выбрать велосипед

Як видно з назви, міські велосипеди призначені для неспішного і зручного пересування по місту. На цих велосипедах кермо регулюється по висоті, а в деяких моделях і по куту нахилу, сідло у міських велосипедів комфортне, широке і м'яке, при правильній геометрії рами посадка зручна і комфортна, а за рахунок повноцінних крил забруднитися на такому велосипеді в дощову погоду складно гальма,  як правило, ножні. Хороший виробник міських велосипедів по ЦІНІ-ЯКОСТІ наш Український бренд DOROZHNIK.

3. Шосейні велосипеди

Спортивна аеродинамічна посадка, вузькі накатисті шини і великі передатні співвідношення зірочок дозволяють розвивати максимальні швидкості на дорозі. Спортивний шосейний велосипед може служити для змагань, швидкісних тренувань або тривалих поїздок по шосе. Візитна картка шосейного велосипеда – гнуте низхідне кермо, що називається в народі «баранячими рогами». Рама досить висока і коротка. Матеріали, з яких вона виготовлена, можуть, залежно від класу велосипеда, бути найрізноманітнішими: хороша хромомолібденова сталь, алюмінієві або титанові сплави, композитні матеріали. Доповнює раму жорстка вилка, яка також може бути виконана з будь-яких перелічених вище матеріалів.

Звичайно, велосипедних різновидів значно більше, ми просто розглянули основні.

Який розмір коліс вибрати?

Для дорослої людини є чотири розміри коліс :

  • 26 дюймів велосипеди на цих колесах поєднують в собі хорошу керованість і високу швидкість розгону.
  • 27.5 цей розмір є золотою серединою між 26 і 29д, тут є все і накат, і хороший розгін, і керованість на висоті.
  • 28 дюймів це відноситься до міських, гібридних, шосейних, циклокросовым і гравієвим велосипедам.
  • 29 -і колеса. Дуже усім запав в душу цей розмір і не даремно, накат у таких велосипедів відмінний, за рахунок великого діаметру коліс велосипед м'який в ходу, в народі називають »Матрац на колесах».Далекі дистанції долати легше чим на 26 або 27.5.Його трохи важче розігнати, але швидкість він краще тримає, порівняно з меншими братами.

Коли визначилися з типом велосипеда і його розміром коліс, наступний етап ви повинні вирішити для себе скільки ви готові витратити на нього.

Ціна у велосипеда утворюється не просто так, вона обумовлюється ціною рами і навісного устаткування. Віднесіться до купівлі велосипеда серйозно, купуєте ж не на місяць-два, а як мінімум на 5 років (це середній період експлуатації велосипеда власником того, що купив його новим, потім як правило продають і знову купують новий).Часто у велосипедах різниця в 2000-3000грн дає велику різницю в навісному устаткуванні і краще їх додати і узяти більше гідний байк. Ну якщо Ваш бюджет на купівлю велосипеда до 4000-5000грн, то ви не отримаєте відмінний накат, вилка не так м'яко буде згладжувати нерівності і перемикання передач не такі чіткі, але радощі і задоволення велосипед принесе як за 10000грн, перевірено нами особисто!

Дивіться і вибирайте велосипед на Velopodium.com.ua, і якщо потрібна консультация-звоните по телефонах вказаним на сайті або пишіть на пошту, Viber.