велосипед в рассрочку приват банк монобанк

Шановні клієнти, ми надаємо можливість вигідно і зручно замовити велосипед вже зараз, не відкладаючи покупку на потім. Наш інтернет магазин співпрацює з найбільшими українськими банками, яким довіряють мільйони українців. У нашому інтернет магазині  є можливість купити велосипед в розстрочку і кредит онлайн на вигідних умовах.

Ви можете розділити оплату від 2-х до 8-ми платежів, водночас ви не сплачуєте жодних комісій, все просто, ділите вартість велосипеда на обраний період розстрочки й отримуєте суму першого платежу. Послуга поширюється на всі велосипеди:

Велосипед в оплату частинами

Переваги:

 1. Ви можете замовити велосипед уже зараз, не відкладаючи покупку на невизначений термін;
 2. Відсутність будь-яких комісій;
 3. Не потрібно довго відкладати гроші, пропускаючи вдалий момент для покупки - коли велосипед ще є в наявності або на нього стоїть вигідна ціна;
 4. Не потрібно подавати в банк ніяких документів, оформлення ONLINE протягом 10-15 хвилин;
 5. Ця послуга дає змогу купити велосипед більш високого рівня (припустимо, у вас на покупку є 8 000 грн, а хочете велосипед, який коштує 20 000 грн, нижче наведено приклад розрахунку).

Велосипед оплата частинами Монобанк

оплата частинами розстрочка монобанк

Умови від Monobank:

 1. Наявність картки Monobank;
 2. Встановлений додаток Monobank на смартфоні;
 3. Доступний ліміт на оплату частинами (дізнатися ліміт можна в додатку Monobank на смартфоні);
 4. Велосипед на velopodium можна придбати в оплату частинами Monobank від 2-х до 8-ти платежів;
 5. Щомісячна комісія – 0,01% від вартості товару.

Оплата велосипеда частинами ПриватБанк

велосипед на виплат приватбанка

Умови від PrivatBank:

 1. Наявність картки ПриватБанк, встановлений додаток Privat24 на смартфоні;
 2. Підключено послугу "Оплата частинами";
 3. На картці має бути ліміт на оплату частинами (дізнатися ліміт можна в додатку Privat24 або зателефонувати оператору 3700);
 4. На Velopodium велосипед можна купити в оплату частинами PrivatBank від 2-х до 8-ми платежів;
 5. Щомісячна комісія – 0,01% від вартості товару.

Як розрахувати купівлю велосипеда на виплат?

купити велосипед на виплату від приватбанку

Наприклад, ви обрали велосипед за ціною 17 000 грн. При виборі сервісу "Оплата частинами" від ПриватБанк або Monobank, ви (наприклад) можете розділити вартість на 5 платежів – це становитиме 3 400 грн на місяць (перший платіж знімає одразу), тобто за 5 місяців ви не заплатите жодної комісії, лише вартість товару, і водночас сплачуєте за товар комфортними невеликими сумами, а не все одразу.

Як купити в "Оплату частинами"?

Що робити якщо недостатній ліміт на купівлю велосипеда?

Приміром ви обрали велосипед за 20 000 грн, але за сервісом "Оплата частинами" у вас доступно тільки 11 000 грн. Ви можете оплатити 9000 грн своїми коштами, а на залишок суми - 11 000 грн оформити оплату частинами. Для цього попередньо зателефонуйте нам.

Як працює сервіс "Оплата частинами"?

 1. При покупці, з картки знімається сума першого платежу (наприклад, при купівлі товару за 10 000 грн на 4 платежі – зніме 2 500 грн).
 2. Кожен наступний платіж у сумі 2 500 грн (для прикладу зазначеного вище) знімається автоматично з картки Приват Банку 1 раз на місяць, у той самий день, коли був придбаний велосипед  (приміром, придбали товар 20.07, відповідно зняття відбуватимуться 20-го числа у кожному наступному місяці, до моменту повного погашення).

Взявши велосипед у кредит, ви можете вже завтра насолоджуватися ним, незалежно від того, в якому місті ви перебуваєте: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя або будь-який інший населений пункт України.