Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб: 10:00-20:00

Неділя: Вихідний

0
Мій кошик

Замки для велосипедів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Замки для велосипедів

Велосипедисти нерідко стикаються з викраденням байку. Для захисту від них потрібен гарний велозамок. Всі моделі пристроїв відрізняються один від одного за матеріалами, конструкцією, функціями, зовнішнім виглядом, методом відкриття та закриття. Обрати "оберіг" для свого велосипеда досить складно, тому варто довіритися фахівцям.

Щоб купити замок для велосипеда, достатньо зайти в наш інтернет-магазин. Передбачено швидку доставку по Україні. Всі товари на сайті оригінальні та якісні, а замовити їх можна у будь-який зручний час.

Види замків

Велозамки бувають різних типів:

  • Тросові – це найпростіший і найдоступніший варіант. Сталевий кабель можна обмотати навколо рами велосипеда та закріпити на замок. Якщо злодій не взяв із собою інструменти, то такий захист спрацює. Чим товстіший трос, тим вищий ступінь захисту. Однак він легко перекусується і більше працює як відлякувач.
  • U-подібні - мають форму літери "U" та виготовляються із загартованої сталі. Вони забезпечують високий рівень захисту завдяки своїй міцності. Передбачене кріплення на раму. Але є й один мінус – такі пристрої є досить важкими.
  • Замки-ланцюги - складаються з металевого ланцюга, який може бути закріплений навколо об'єкта та велосипеда.
  • Блоки коліс – можуть мати кріплення за ротор або колесо. Є моделі, що захоплюють колесо та раму. Такий варіант захисту не дуже зручний.
  • Сегментні зі складним механізмом - мають рівень захисту ланцюга та дуги, а зручність троса. Складаються вони у невеликий прямокутник, що забезпечує компактність та зручність використання.

Залежно від виду замикаючого пристрою розрізняють замок для велосипеда з ключем або кодовий. У другому випадку замість ключа використається комбінація цифр, яка допоможе відкрити механізм. Кожен вид має свої переваги та недоліки, вибір залежить від індивідуальних потреб користувача, а також самого велосипеда.

Часті питання про велозамки

Наші покупці часто цікавляться який замок найскладніше зламати, скільки він коштує, якого виробника краще обрати і як купити вигідно?

Ось кілька порад щодо вибору замку:

  • Якщо ви залишаєте велосипед у місцях із високим рівнем злочинності, вам потрібен надійний U-подібний замок із високим класом захисту.
  • Для менш небезпечних місць та недорогого байка вам може підійти тросовий замок із меншим класом захисту.
  • Не забудьте перевірити, чи замок підходить для вашого велосипеда.

Замки мають кілька класів захисту. Чим вище клас, тим надійнішим буде пристрій. Клас захисту визначається його здатністю протистояти різним методам злому.

Деякі велозамки мають додаткові функції, такі як сигналізація або ліхтарик. Сигналізація може відлякати злодіїв, а ліхтарик допоможе у темряві прикріпити велосипед до стійки.

Як закріпити велосипед щоб його не вкрали?

Купити надійний замок - це половина справи. Важливо правильно закріпити велосипед, залишаючи його на стоянці. Не залишайте велосипед просто на землі чи на стовпі. Прикріплюйте його до чогось, що складно буде віднести, наприклад, до металевого стовпа або велосипедної стійки. Використовуйте одразу два замки, це значно ускладнить завдання злодію. Перший повинен йти навколо заднього колеса, рами та паркування, а другий – навколо переднього колеса, паркування та рами. Такий метод кріплення зафіксує усі частини велосипеда.

Якщо ви залишаєте велосипед на тривалий час, зніміть з нього колеса та сідло. Це зробить його менш привабливим для злодіїв.

Який найкращий замок для велосипеда?

Щоб втрата улюбленого байка не перетворилася на трагедію, варто обирати якісний велосипедний замок. Чим він надійніший, тим складніше буде його зламати. Обирайте протиугінний замок із високим класом захисту. За своїми характеристиками одним із найнадійніших замків є U-подібний варіант із товщиною стінки не менше 16 мм.

Найчастіше байк потрібно пристібається до дерева, стовпа або ліхтаря, тому при покупці велозамка головним фактором вибору є довжина петлі. Також варто звернути увагу на якість матеріалу та компанію – виробника.

Скільки коштує велосипедний замок?

Ціна велосипедного замка може змінюватись в залежності від його типу, бренду, рівня захисту та якості матеріалів. Зазвичай ціни починаються від 7-20 доларів за прості кабельні замки і можуть досягати 50 доларів і вище за міцніші та надійніші моделі, такі як U-подібні замки або замки для велосипеда з високим рівнем захисту. Також вартість може залежати від додаткових функцій, таких як кодовий замок або антизламні механізми.

Крім того, вартість велосипедного замку може відрізнятись у різних регіонах та магазинах. Деякі виробники впроваджують у замки сигналізацію, наприклад, як це зробили OnGuard. Також для зручності замок комплектується ключами з підсвічуванням.

Де купити велозамок?

Наш інтернет - магазин замків для велосипеда пропонує широкий асортимент захисних пристроїв у різній ціновій категорії. Найпопулярніші виробники велозамків: XLC, KLS, ABUS, Onrire, Onguard та інші. До кожної з представлених товарних позицій наші консультанти готові надати детальну інформацію та допомогти з вибором. Завдяки налагодженій логістиці та якісним товарам нам довіряють клієнти. Передбачено різні способи оплати.

Важливо пам'ятати, що навіть якщо купити велосипедний замок високої якості він не може гарантувати, що ваш байк не вкрадуть. Але знизити ризик крадіжки можна. Будьте уважними, не залишайте двоколісний транспорт без нагляду. Ми станемо вашими експертами в виборі велозамка.

Вгору
,